Stažení nástroje AV USB 2.0 Driver Cleaner

Tento nástroj je určen pro uživatele fotoaparátů OLYMPUS® řady CAMEDIA® a SP s programy QuickPHOTO. Nástroj umožňuje zprovoznit nové zařízení pro zobrazování živého obrazu AV USB 2.0 Pro na počítačích, kde bylo používáno starší zařízení AV USB 2.0.

Tento nástroj odstraní ovladač zařízení AV USB 2.0 ze systému. Pokud budete chtít na daném počítači znovu používat původní zařízení AV USB 2.0, je nutné přeinstalovat jeho ovladač.

Postup instalace:

  1. Ujistěte se, že program QuickPHOTO není spuštěn.
  2. Stáhněte a spusťte soubor avusb20drivercleaner.exe.
  3. Pokračujte v instalaci podle pokynů průvodce.
Stáhnout AV USB 2.0 Driver Cleaner [ 570 kB ] ›››


OLYMPUS®, CAMEDIA® jsou registrované značky společnosti OLYMPUS Corp.

Aktuality

09/2017 Vydán modul Figure Maker

Softwarový modul k programům QuickPHOTO pro vytváření složených snímků pro účely publikování.
Více info>>


02/2017 Modul Image Stitching pro interaktivní skládání zorných polí

Na trh byl uveden nový softwarový modul k programům QuickPHOTO, který umožňuje interaktivně skládat zorná pole z mikroskopů s manuálním stolkem.
Více info>>


12/2016 Podpora automatizovaného HDR snímání pro fotoaparáty Canon EOS

Ovládací panel fotoaparátů Canon EOS nyní podporuje automatizované HDR snímání, které je také možné spojit s proostřovacím modulem Deep Focus. Instalační balíček nové verze ovládacího panelu fotoaparátů Canon EOS naleznete v sekci Downloads.


12/2016 Podpora nových modelů zrcadlovek Canon EOS

Digitální zrcadlovky Canon EOS 1300D a 80D jsou nyní podporovány v programech QuickPHOTO. Instalační balíček nové verze ovládacího panelu naleznete v sekci Downloads.


02/2016 K dispozici je modul HDR 2.0 pro programy QuickPHOTO

Nová verze modulu HDR je dostupná pro programy QuickPHOTO. Modul HDR 2.0 nově podporuje automatizované pořizování HDR snímků a může být použit společně s proostřovacím modulem Deep Focus.
Více info>>


Nová řada USB 3.0 kamer PROMICAM

Na trh byla uvedena nová řada USB 3.0 kamer PROMICAM. Tyto kamery poskytují vysokou kvalitu obrazu, věrnou reprodukci barev a vysokou snímkovou frekvenci živého obrazů. Kamery jsou podporovány programy QuickPHOTO.